світловідбивні жилети для робітників благоустрою

Дата: 20.05.2024 12:49

Фото без описуРаніше ми розповідали, що для робітників благоустрою нашої громади виготовлено захисні світловідбивні жилети, необхідні для виконання робіт біля доріг чи за умов недостатнього освітлення, що дасть можливість убезпечитися від травмонебезпечних ситуацій. Жилети підібрані за розмірами, їх можна одягати зверху на будь-який одяг. Спеціальна фарба на смужках, що світяться, не боїться намокання під дощем та прямого сонячного проміння і перепаду температур. Крім того, жилети мають напис «Нехворощанська ТГ. Благоустрій».

Днями керівник відділу благоустрою Анатолій Шийка особисто вручив такі жилети робітникам у Нехворощі та в Соколовобалківському старостинському окрузі, а сьогодні їх одержали робітники і в Маячківському старостаті. Хай спецодяг служить довго і захищає надійно!

ПРЕССЛУЖБА ТГ