СПОРТИВНА ХРОНІКА

Дата: 27.05.2024 11:33

Фото без описуМинулої неділі у Нехворощі на великому стадіоні відбулася гра з футболу на першість Новосанжарського відділення ГО «ВФСТ «Колос», в якій взяли участь місцева команда «Приорілля» та руденківська «Зоря». В результаті змагань господарі поля одержали переконливу перемогу, забивши гостям-суперникам 8 голів і не пропустивши жодного м’яча у свої ворота.

Дякуємо спортсменам за подаровані емоції, адже гра видалась цікавою. Дякуємо уболівальникам, які прийшли підтримати футболістів. А ще окреме спасибі усім, хто готував стадіон до спортивних баталій, зокрема викошував і вивозив траву, таким чином створюючи належні умови для гравців.

Юрій ЛЮБИМСЬКИЙ,

інструктор з фізичної культури відділу освіти

Нехворощанської громади