цікавий і важливий тренінг

Дата: 06.06.2024 14:55

Фото без описуСьогодні у Нехворощі, в рамках проєкту AGRIS «Відновлення засобів до існування в сільській місцевості», Благодійний фонд «Карітас Полтава» провів реєстрацію та груповий тренінг з метою підвищення у цільової аудиторії обізнаності щодо сучасних сільськогосподарських технологій. Зокрема, лектори Анатолій Поліщук та Олена Передера ‒ викладачі Полтавського аграрного університету ‒ розповіли учасникам тренінгу загальні відомості про вирощення, догляд та лікування домашніх тварин і птиці, вирощуваних для власного споживання. Завтра заняття проведе їх колега Юлія Самойлик, в її лекції мова йтиме про рослинництво.

‒ На Полтавщині участь у цьому проєкті беруть п’ять територіальних громад, у тім числі Нехворощанська, ‒ пояснила координаторка AGRIS Марина Галич. ‒ Наша мета спрямована на підтримку засобів до існування вимушено переміщених осіб та місцевих жителів, які проживають у сільській місцевості й фізично постраждали від війни або є одинокими батьками чи опікунами неповнолітніх дітей, людьми похилого віку (60+), з малозабезпечених сімей, які втратили годувальника в період з 24 лютого 2022 р. (не від військових дій) і т.п. Кожен з них матиме можливість отримати певну суму на розвиток домашнього господарства, що дозволить самостійно забезпечити власні потреби у продуктах харчування, відновивши або підсиливши домашнє виробництво тваринницької чи рослинницької продукції і зменшивши таким чином свою залежність від гуманітарної допомоги.

Окрім Марини Галич, до нас прибули соціальні працівниці від «Карітас Полтава», які реєстрували учасників тренінгу, приймали від них заяви на участь у проєкті тощо.

Варто наголосити, що подібні лекції можуть бути цікавими не тільки для учасників названого проєкту, а й для інших мешканців села, які ведуть домашнє господарство. Адже є унікальна можливість одержати від спеціалістів відповіді на актуальні запитання, які можуть цікавити одноосібників, стосовно новітніх технологій вирощення та догляду і за тваринами, і за городніми чи садовими культурами.

ПРЕССЛУЖБА ТГ