в ліцеї провели благодійний ярмарок

Дата: 10.06.2024 17:03

Фото без описуУчні Нехворощанського ліцею ‒ відвідувачі пришкільного табору відпочинку ‒ вирішили провести ці дні не тільки весело та цікаво, а ще й з користю. Сьогодні на майданчику перед центральним входом до свого закладу, під крислатими ялинами вони влаштували благодійний ярмарок. Яких тільки смаколиків та солодких напоїв тут не було! Багато чого допомагали приготувати батьки: пироги, коржики, тістечка, рулети, кекси, компоти, соки й мохіто, черешні, малина й полуниця ‒ словом, очі розбігаються! Бо старалися всі!

Кожен, хто проходив поруч, міг зайти і придбати смаколика чи оберіг, таким чином підтримавши не тільки старання дітей та їхніх батьків, а й наші ЗСУ, бо гроші підуть на підтримку українських захисників.

Зібрали діти аж 23 тисячі 20 гривень!

Що можна тут додати? МО-ЛОД-ЦІ!!!

Як кажуть, знай наших!

Дякуємо усім ‒ організаторам ярмарку, хто долучився до участі в ньому і хто тут скупився.

Разом ми – сила!