ЛАВАНДА БУВАЄ НЕ ТІЛЬКИ ГІРСЬКОЮ

Дата: 11.06.2024 17:07

Фото без описуНаприклад, ця рослина, колись оспівана Софією Ротару, добре почувається біля Маячківського сільського будинку культури, де торік восени її висадили з ініціативи депутаток нашої ТГ Віри Іванівни Заїки та Людмили Анатоліївни Заїки. Їх ідею підтримали працівниці виконкому та бібліотеки, а робітники Нехворощанського комунгоспу технікою допомогли підготувати територію. Потім задискував її Андрій Войничий, а Сергій Заїка розробив своїм мотоблоком. Долучилися до корисної справи і Владислав Лях та начальник нашої МПО Василь Угляй. Ось так разом і створили лавандове поле, висадивши 500 кущів вічнозеленого чагарника, який цьогоріч вже радує маячківців та гостей села фіолетовими квітами і неповторними пахощами.

Лавандову місцину її творці назвали Полем Щастя. Тепер вони регулярно доглядають його. Сьогодні працівники виконкому, СБК та бібліотеки толокою пропололи квітники в центрі села і лавандове поле, завітали сюди і його перші відвідувачки.

Поле Щастя ще зовсім молоде, але вже гарне, тож запрошуємо і вас відвідати його, зробити тут чудові фото на згадку.

Принагідно дякую всім, хто взяв участь у толоці, хто славно потрудився задля краси рідного села!

Іванна ПОЛУХІНА,

заступниця голови громади