де ростуть огірочки

Дата: 11.06.2024 18:58

Фото без описуСьогодні до нашої теплиці завітали учні перших-третіх та сьомого класу Нехворощанського ліцею ‒ учасники пришкільного табору відпочинку. Дітям все тут було цікаво: на власні очі побачити, де ростуть ті смачні огірочки, якими вже ласували у шкільній їдальні, як їх поливають і як збирають урожай. Послухали цікаву розповідь про цей овоч, який має свою давню «біографію». Почули й історію створення нашої теплиці, яка належить Нехворощанському сільському комунгоспу. Допомогла йому реалізувати ідею побудови комунального тепличного господарства участь у другій хвилі проєкту «Курс на Незалежність», організованому та профінансованому ТОВ АФ "Добробут" агропромхолдинг "Астарта-Київ" спільно з Урядом Німеччини ‒  Федеральним Міністерством економічної співпраці та розвитку (BMZ), німецьким банком розвитку DEG та Благодійним фондом «Повір у себе».

Отже, діти змістовно провели тут час, мали можливість посмакувати свіженькими огірочками, дякували тепличним робітницям за працю.

Марія ХОРУЖА,

консультантка тепличного господарства