смачна вийшла піца!

Дата: 12.06.2024 17:09

Фото без описуДещо незвичайний табірний день сьогодні видався для нехворощанських ліцеїстів: дівчатам ‒ представницям різних загонів доручили самостійно… приготувати піцу! Щоправда, працівниці їдальні залюбки згодилися допомогти юним кухарочкам: зарані приготували для них листове тісто, а потім консультували, як правильно нарізати куряче філе, овочі, сир, як розкачати тісто і приготувати з нього форми, як змащувати його кетчупом і т.д. Навіть керівниця ліцею Тетяна Леонідівна Грицай прийшла особисто проконтролювати всю роботу, адже це дуже відповідальне доручення ‒ пригостити піцою 121 учня з пришкільного табору відпочинку! Отож усе належало зробити ще й оперативно, аби до обіду встигнути випекти всю піцу в електродуховці.

Дівчатка дуже старалися, ретельно виконуючи всі рекомендації, а заодно запам’ятовуючи «секрети» приготування цієї чудової страви – надалі знання обов’язково згодяться!

Водночас діти довідалися, що ця хлібна страва відома ще з прадавніх часів, коли греки почали випікати тонкий плоский хліб з овочево-м’ясною приправою. Пізніше вона стала «королевою» італійської національної кухні, а торговців, котрі її продавали на вулицях міст, називали піцайолами. Тепер піца популярна в усьому світі, у тім числі і в нас в Україні. Люблять нею смакувати і в Нехворощанському ліцеї, де кухарі частенько готують її дітям.

Сьогодні ж піца була особливою, бо приготовлена самими дітьми! Вийшла неабияка смакота!