дитячий концерт

Дата: 13.06.2024 10:23

Фото без описуМинулого вівторка у Нехворощанському СБК відбувся концерт учнів фортепіанного класу Новосанжарської дитячої школи мистецтв, який діє на базі нашої громади. Це вже другий такий захід у навчальному році, що завершився, тож можна його назвати своєрідним звітом юних талантів перед глядачами. Підтримати їх прийшли і батьки, нагороджуючи кожен виступ аплодисментами. А виступів було багато, бо кожен учень та учениця підготували до виконання по три музичних твори ‒ і класичних, і сучасних композиторів.

Виступила перед присутніми і викладачка музики Надія Нікуліна, а наприкінці концерту вона подякувала вихованцям за старанність у навчанні, за любов до музики, і побажала ніколи не розлучатися з мистецтвом муз і постійно вдосконалювати майстерність гри.

Батьки теж дякували Надії Іванівні за терпіння і викладацький хист, адже впродовж року в дітей не послабилось бажання опановувати музичні інструменти, вони із задоволенням поглиблювали свої знання та вміння, і успішно це продемонстрували під час концерту.