зробили добре діло

Дата: 26.06.2024 21:11

Фото без описуНаша односельчанка Ольга Солодова нині живе у місті Дніпро, але частенько навідується в рідне село Шедієве, бо тут минули її дитинство та юність. Тож уболіває вона за нього щиро, всією душею. І от цього разу Ольга Миколаївна ініціювала проведення толоки, щоб упорядкувати джерело, до якого шедіївці йдуть по воду, а гості села приїздять на екскурсію.

Хочеться висловити щирі слова вдячності всім тим людям, які не байдужі до долі нашого села і роблять посильний внесок та допомагають у прибиранні  території. Думаю, вже всі упевнилися, що ціна краси Шедієвого може залежати не від захмарних  вкладень, а від особистої участі, від бережного ставлення до природи, від усвідомлення того, що порядок у громадських місцях залежить, як у власній домівці, особисто від кожного з нас, від нашої ментальності.

Переконана, що кожен учасник толоки отримав задоволення, а на додачу ‒ ще й чисту та прибрану територію.

Дякую всім односельчанам, які взяли участь у прибиранні, а також нашим внутрішньо переміщеним жителям, для яких Шедієве стало надійним прихистком у цей важкий час і вони постійно допомагають робити його чистішим та охайнішим.

Окрема подяка ‒ Віктору Олександровичу Герасименку за надану техніку для вивезення сміття.

Ще раз усім висловлюю вдячність за підтримку та активну участь у прибиранні!!!

Іванна ПОЛУХІНА,

заступниця голови громади