на форумі в місті дніпро

Дата: 19.09.2024 15:12

Фото без описуСьогодні заступниця голови громади Зоя Короленко та керівниця Нехворощанського ліцею Тетяна Грицай взяли участь у Форумі-експозиції «Безпека населення в умовах війни. Співпраця громад та ДСНС», що проходив у м. Дніпро.

Захід об’єднав голів територіальних громад, старост, фахівців з питань цивільного захисту, представників рятувальних служб та експертів з безпеки, щоб обговорити важливі питання створення безпечного середовища у громадах під час війни.

В ході роботи йшлося про розбудову безпечного середовища в громадах, формування навичок безпеки у дітей та дорослих, а також безпека освітнього середовища.

Крім того, учасники оглянули експозицію інноваційних безпекових рішень від провідних світових та українських виробників.

ПРЕССЛУЖБА ТГ