сьогодні - день позашкілля

Дата: 25.09.2024 12:24

Фото без описуШановні працівники Нехворощанського Будинку дитячої та юнацької творчості, а також педагоги наших закладів освіти, які ведуть гурткову роботу! Щиро вітаю вас із професійним святом та висловлюю щиру подяку за вклад у розвиток унікальної ланки в системі безперервної освіти – позашкільного навчання!

Ви – унікальні, неповторні і творчі особистості. Ви розвиваєте юні таланти, які несуть у майбутнє добро, красу і позитив, допомагаєте дітям у розвитку особистості та їх самореалізації. Нехай міцне здоров’я, мир, достаток стануть фундаментом для щоденних творчих здобутків і професійних перемог. Хай успішною буде ваша непроста, але захоплююча праця, і хай з вами завжди будуть натхнення, любов та вдячність вихованців!

Міцного вам здоров’я, нових творчих ініціатив, цікавих проєктів та невичерпної енергії!

З повагою, голова громади

Віктор ДУБОВИЧ