Акція "РОЗКАЖИ ІСТОРІЮ ПОРЯТУНКУ"

Дата: 09.10.2024 11:35

Фото без описуЗ нагоди Дня захисту тварин, який був 4 жовтня, Департамент екології та природних ресурсів облвійськадміністрації проводить акцію «Розкажи історію порятунку». Мета акції – привернути увагу людей до прав тварин та умов їх утримання.

Поділіться історіями про свої добрі вчинки – розкажіть про те, як дали прихисток своєму домашньому улюбленцю – підібрали на вулиці, взяли з притулку тощо. Не забудьте додати фото врятованого!

Історії та фото хвостатиків будуть викладені на сторінці Департаменту екології та природних ресурсів у соціальній мережі Facebook. Автор історії, яка набере найбільше вподобань отримає приз – набір смаколиків для свого хвостатого друга.

Умови акції наступні:

до 15 жовтня включно на електронну адресу Департаменту eko@adm-pl.gov.ua необхідно надіслати історію про порятунок домашнього улюбленця разом з його фото,

18 жовтня фото+історія будуть викладені на сторінку Департаменту в соціальній мережі Facebook для відкритого голосування, яке триватиме впродовж 18-30 жовтня,

31 жовтня – підбиваються підсумки та визначається переможець.

Важливо! Кількість надісланих історій – необмежена, проте приз буде лише для однієї тваринки. Також важливо, щоб хвостатий друг був справді врятований з вулиці і жив в родині рятівника – не перебував на перетримці, був відданий у притулок, а саме забраний з вулиці чи притулку в родину – таких історій багато, поділіться ними!