Молодь! Це ТВІЙ час діяти та змінювати свою громаду!

Дата: 17.10.2024 15:51

Фото без описуЗ 30 вересня по 3 жовтня у м. Чернівці відбувся молодіжний обмін для молодіжних рад "ENABLE", в якому взяли участь представники і нашої громади.

Цей обмін став справжнім зарядом нових ідей і навичок, які допоможуть молодим лідерам підсилити свої команди та втілювати сміливі проєкти у своїй громаді!

Даний обмін допоміг знайти відповіді на безліч питань в плані реалізації молодіжної політики в громаді.

Було пройдено наступну програму:

- ознайомилися з успішними кейсами та вдалими практиками роботи молодіжних рад Чернівецької області;

- вчилися адвокатувати молодіжні проєкти та співпрацювати з органами місцевого самоврядування;

- освоїли інструменти вдалої взаємодії з місцевими громадськими організаціями і молодіжними центрами;

- відвідали громади Чернівецької області, щоб побачити втілені у життя молодіжні проєкти.

Цей обмін став справжнім зарядом нових ідей та навичок, які неодмінно будуть застосовані та реалізовані в нашій громаді!

Ганна КАРАКУЦЯ,

начальниця служби у справах дітей

Фото: Артем Гетьман / ПРООН в Україні

Молодіжний обмін для молодіжних рад “ENABLE” було організовано ПРООН в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні», та урядів Данії та Королівства Нідерландів.