Головне управління ДПС у Полтавській області

14:20:56 17.08.2023

Робочі зустрічі податківців Полтавщини з підприємцями

Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області розпочали цикл робочих зустрічей із фізичними особами-підприємцями з питань роз’яснення норм Податкового кодексу України, зокрема щодо новацій, внесених Законом України  від 30 червня 2023 року  № 3219-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей  оподаткування   у період дії воєнного стану».

14:19:18 17.08.2023

Інформаційна підтримка кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування

До 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, під час якої громадяни мають можливість добровільно задекларувати активи, з яких раніше не були сплачені податки.

14:12:34 03.02.2022