Головне управління ДПС у Полтавській області

Листування з Податковою через Електронний кабінет ДПС – швидко, зручно, доступно!

Головне управління ДПС у Полтавській області інформує, що платники податків, які бажають отримувати документи від контролюючого органу через Електронний кабінет, повинні подати Заяву про бажання отримувати документи через Електронний кабінет (форма J/F1391602).

13:52:52 20.08.2024

До уваги платників: при сплаті податкового боргу/заборгованості з єдиного внеску заповнюється код виду сплати – 140

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що відповідно до Інструкції про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженої Постановою Правління Національного банку України 29.07.2022 року № 163 (далі – Постанова № 163) платник ініціює будь-який переказ коштів шляхом формування та подання надавачу платіжних послуг (банку) відповідної платіжної інструкції.

13:50:34 20.08.2024

Шеринг копій цифрових документів за допомогою застосунку Дія

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що Державною податковою службою України забезпечено підключення  інформаційно – комунікаційних систем ДПС до порталу Дія та розроблено програмне забезпечення, за допомогою якого посадовими особами ДПС під час надання адміністративних послуг (зокрема, під час проведення процедур реєстрації, внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків, а також під час видачі документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, та відомостей з Державного реєстру) у Центрах обслуговування платників здійснюється отримання (шеринг) електронних копій цифрових документів.

11:23:34 12.08.2024

Чат-бот «StopViolationBot» – можливість повідомити про порушення податкового законодавства

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує громадянам про можливість у будь-який час доби, 24/7 та в будь-якому місці, повідомляти податкову службу через чат-бот «StopViolationBot» в месенджері Telegram про відомі факти порушень законодавства, зокрема, щодо:

11:19:11 12.08.2024

Запитували? Відповідаємо!

Чи має право на податкову знижку за витратами, понесеними на користь закладу освіти, платник податку, який навчається в аспірантурі?

11:17:12 12.08.2024

запитували? відповідаємо!

Як скористатися правом на податкову знижку щодо понесених витрат, переданих як пожертвування або благодійні внески неприбутковим організаціям?

11:15:48 12.08.2024

Навчаєтеся на військовій кафедрі? Скористайтеся правом на податкову знижку!

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що відповідно до ст. 166 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), платник податку має право на податкову знижку за наслідками звітного податкового року.

15:49:48 06.08.2024