Учора голова громади Віктор Дубович та його заступниця Ольга Хоменко відвідали польовий табір археологів, які ведуть свої роботи на місці колишнього Нехворощанського Успенського чоловічого монастиря. Цього року був третій сезон розкопок, і монастирище знову відкрило науковцям чимало своїх таємниць. Про них розповів директор Дніпропетровського національного історичного музею імені Д.Яворницького Олександр Старік.
09:15 28.08.2025









