Новосанжарське управління Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості

Актуальні професії листопада: швачки, водії, підсобники, продавці, електрогазозварники

В кінці осені найактуальніші на ринку праці області професії, на які є постійний попит роботодавців, майже не змінювались. Це, як і в інші місяці, швачки, водії, підсобні робітники, продавці тощо.

13:32:07 28.12.2021

Легалізація трудових відносин включає в себе, в основному, два аспекти: це легалізація зайнятості та легалізація заробітної плати.

Нелегальна зайнятість – це, звичайно, використання роботодавцями найманої робочої праці без належного оформлення трудових відносин. Для цього роботодавцями крім традиційного використовуються й інші способи: це так звані стажування чи застосування випробувального терміну або оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час. При цьому роботодавці здебільшого трактують ці поняття на свій лад, переконуючи себе, що на цей період можна працівників офіційно не оформляти.

20:15:37 23.12.2021

Як правильно оформити неповнолітнього працівника

Агов, роботодавці! До вас звертаються за роботою неповнолітні працівники? Дізнайтеся, що варто врахувати щодо умов і тривалості їхньої праці, прийому на роботу, виплати заробітної плати, спеціальних гарантій тощо.

17:11:01 28.09.2021