Інформація центру зайнятості

Так сталось, що ви втратили роботу. При чому не заплановано, коли звільняєшся, і не маєш іншого варіанту працевлаштування. Це завжди стрес і розпач, що не дозволяють реально оцінити свої можливості. А вихід є !

09:14 12.09.2019

Новосанжарська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості інформує:

Новосанжарська районна філія Полтавського         обласного центру: інформація для роботодавців                                     про компенсацію ЄСВ  Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Порядку надання компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування  від 15 квітня 2013 року №347,  роботодавцю відшкодовуються фактичні витрати, нарахованого відповідно до статті 8 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»  єдиного внеску, сплаченого за працевлаштування за направленням служби зайнятості на нове робоче місце зареєстрованого безробітного за місяць, за який внесок сплачений.         Право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних з таких категорій громадян:

08:20 21.05.2019

Засідання ради регіонального розвитку

20 грудня в приміщенні Нехворощанського сільського будинку культури відбулося  чергове засідання Ради регіонального розвитку Нехворощанської ОТГ.

15:47 20.12.2018

Засідання ради регіонального розвитку

3 грудня в Нехворощанській ОТГ відбулося перше (установче) засідання Ради регіонального розвитку. Його учасники обговорили перспективи розвитку громади на 2019-2021 роки.

07:47 04.12.2018

Обговорення Генерального плану с. Нехвороща

23 листопада в комунальному закладі «Нехворощанський будинок дитячої та юнацької творчості» Нехворощанської сільської ради пройшли громадські обговорення (слухання) містобудівної документації – «Генеральний план с. Нехвороща Новосанжарського району Полтавської області»

08:32 26.11.2018