18 травня – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МУЗЕЇВ

Тобто професійне свято музейних працівників і взагалі тих, хто збирає предмети минувшини і таким чином зберігає для нащадків історико-культурну спадщину. Отже, у нас є нагода розповісти про кілька невеликих, але цікавих музеїв, що діють на території нашої громади.

22:03 18.05.2020

Вперше Нехворощанська ОТГ взяла участь у написанні відразу трьох проєктів Екологічних ініціатив, вже підготовлених і поданих на обласний конкурс. Це завдяки співпраці з консультантом з бюджетних питань Офісу реформ у Полтавській області Ольгою ХОМЕНКО.

22:09 17.05.2020

Швидка допомога

Нехворощанський пункт базування бригади №3 Новосанжарської підстанції екстреної медичної допомоги почав експлуатувати новий сучасний спецавтомобіль класу «В», в якому є можливість надавати долікарську допомогу ще в дорозі – він обладнаний дефібрилятором-монітором, портативним пульсоксиметром, багатоканальним електрокардіографом, небулайзером, портативною системою реанімації, кисневими апаратами, а також кондиціонером, ношами для перенесення хворих (аж сім видів!) і засобами іммобілізації тощо. Обладнаний він і GPS-трекером, тобто приймально-передавальним пристроєм, призначеним для дистанційного стеження з диспетчерського пункту за рухом та місцем перебування автомобіля.

13:04 12.05.2020

12 травня – ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

Жіночі руки – споконвічний символ тепла, ніжності й турботи. Серце жінки – невичерпне джерело милосердя, доброти і великодушності. Тому професія медичної сестри стала майже винятково жіночою. Бо потребує вона і жертовності, і готовності завжди прийти на допомогу, і неабиякого терпіння та витримки. Тож цілком справедливо, що медсестри мають своє професійне свято, яке щорічно 12 травня громадськість відзначає як Міжнародний день медичної сестри – перших помічників лікаря. Адже це вони виконують усі необхідні лікарські процедури на амбулаторному прийомі, в стаціонарних відділеннях лікувальних закладів та у виїзних бригадах екстреної допомоги.

09:01 12.05.2020

ЗУСТРІЧ З АКТИВОМ с. МАЯЧКА

Нещодавно відбулася зустріч в.о. голови ОТГ Ольга ГАПОН та консультанта з бюджетних питань Офісу реформ у Полтавській області Ольги ХОМЕНКО з активом Маячківського старостинського округу, де були присутні в.о. старости села Таїсія П’ЯВКА, депутат Новосанжарської районної ради Василь МАСЛЕЙ, директор Маячківського ЗЗСО Людмила БИЧКОВА, завуч цієї школи Людмила ТЕЛИЧКО, завідувачка публічною бібліотекою ім. О.Левицького Ірина ШЕЛЕМБА, директор місцевого Будинку культури Людмила ЛЕБЕДИН та депутат нашої ОТГ, голова постійної комісії із земельних питань Надія РОМАНКО.

18:07 10.05.2020

Благоустрій

Всі знають про пожежу, що знищила не тільки господарське приміщення сільського комунгоспу, а й бензопили та бензокоси, вкрай потрібні для роботи бригаді з благоустрою. Та не дивлячись на це, у Нехворощі не припинялися роботи з впорядкування територій. А сьогодні маємо й приємну новину – бригада одержала нові знаряддя праці.

10:25 10.05.2020

10 травня – ДЕЬ МАТЕРІ

Шановні земляки! Щороку в другу неділю квітучого травня українські родини вшановують Матерів. З цієї нагоди хай кожен з нас привітає ту найдорожчу людину, котра дарувала нам життя, несла свою колискову ніжність і донині просить для нас у Всевишнього щасливої долі. Мама – це невичерпне джерело любові й життєвої мудрості. Вона любить нас такими, якими ми є, незважаючи на наші характери й уподобання. Вона радіє нашим життєвим перемогам і серцем переживає за кожне випробування, послане нам долею. Ми знаємо, що так є завжди, але в буденних клопотах забуваємо подякувати мамі за це. Тому День матері нагадує про наш синівський обов’язок і дає привід вклонитися нашим матерям і попросити Бога, щоб дарував нашим ненькам непохитне здоров’я, Свою милість і многії літа.

10:24 10.05.2020

Напередодні Дня матері привітали матір загиблого в АТО воїна Віктора ХОДАКА

Напередодні Дня матері, яке цьогоріч відзначатиметься 10 травня, в.о. старости села Шедієве Марина РОМАНЕНКО, в.о. голови Нехворощанської ОТГ Ольга ГАПОН та консультант з бюджетних питань Офісу реформ у Полтавській області Ольга ХОМЕНКО привітали матір загиблого в АТО воїна Віктора ХОДАКА – Ганну ХОДАК. Подарували вовняну шаль, сплетену учителем трудового навчання Маячківської школи Сергієм РОМАНЧЕНКОМ, та букет квітів, бажали здоров’я, витримки і довголіття. Натомість Ганна Володимирівна дякувала гостей за увагу, за розуміння і підтримку

10:18 09.05.2020

Сьогодні всі дороги ведуть до пам’ятників та обелісків, до могил солдатів Другої світової, до захисників рідної землі від фашистської чуми. До переможців.

10:11 09.05.2020

Алея до пам’ятника Слави

Тепер ось такий вигляд має вночі алея до пам’ятника Слави у Нехворощі. Приємний подарунок нехворощанам до ювілею Перемоги.

09:29 09.05.2020