Сьогодні у нас знову кипіла робота.

Зібралися толокою та пофарбували перила і відбійники на містках села Нехвороща. До цього долучилися працівники: КУ " Центр надання соціальних послуг", дошкільного навчального закладу "Сонечко", апарату сільської ради, КЗ " Нехворощанський БДЮТ" та благоустрою. За що їм велика подяка. Тож гуртом ми сила. І це дуже добре, що працівники установ відгукнулися і зробили таку корисну справу.

12:17 12.07.2020

Ми - за чисте довкілля.

Ось такі обновки отримали працівники благоустрою Маячківського та Нехворощанського старостинських округів.

10:29 12.07.2020

Семінар

Сьогодні в приміщенні Нехворощанської сільської ради відбувся семінар, який провела начальник відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту Полтавської ОДА Березова Ірина Леонідівна.

08:26 09.07.2020

ПОЗИТИВ ДІТЯМ

У вівторок, 7 липня на території нашої ОТГ було проведено акцію - "Позитив дітям".

10:26 08.07.2020

Сьогодні в кабінеті в.о сільського голови Ольги Гапон знову зібралися члени виконавчого комітету, щоб обговорити і затвердити ряд питань.

Під час засідання присутні затвердили План реагування на надзвичайні ситуації на території нашої ОТГ. Внесли зміни до складу опікунської ради при виконавчому комітеті. Затвердили Положення про порядок видалення дерев, кущів, газонів на території населених пунктів Нехворощанської сільської ради. А також обговорили звернення батьків по питанню відкриття дошкільних навчальних закладів.

16:29 07.07.2020

Робоча зустріч з керівниками закладів освіти та в.о. старост.

30 червня в приміщенні свільської ради відбулася робоча зустріч в. о. сільського голови Гапон О.М, головного бухгалтера Солодовник Л.А., начальника відділу освіти Шерстюк І.М. з керівниками закладів освіти та в.о. старост.

23:15 30.06.2020

ПРО ПОЖЕЖНУ БЕЗПЕКУ В ПЕРІОД ЗБИРАННЯ ВРОЖАЮ.

Зовсім скоро для хліборобів настане найважливіший період - збирання врожаю. Жнива є причиною особливої турботи для хліборобів бо через чиюсь прикру недбалість усе, що виростили люди, може бути втраченим.

23:14 29.06.2020

Трішки історії

28 червня вся Україна святкує День Конституції. Це свято вважається одним із наймолодших, адже воно з’явилось лише після ухвалення Основного Закону України.

16:24 28.06.2020