27 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2021 році День пам’яті жертв голодоморів припадає на 27 листопада.

20:32 23.11.2021

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ! У четвер, 25 листопада, о 10.00 год. у Нехворощі біля церкви відбудеться відкриття пам’ятника нехворощанам, які загинули під час Голодомору 1932-1933 років, а також панахида до Дня пам’яті жертв голодоморів. Запрошуємо усіх небайдужих взяти участь у цих заходах, які проходитимуть на свіжому повітрі з дотриманням карантинних вимог.

20:25 23.11.2021

СПОРТИВНА ХРОНІКА

21 листопада у Нехворощі пройшли матчеві зустрічі з міні-футболу в рамках підготовки збірних дитячих команд до Всеукраїнських змагань «Золотий колос». На поле вийшли юні спортсмени 2008-2009 та 2010-2011 років народження (молодша і старша групи) з Нехворощі, Лівенського та Михайлівки. Цю спортивну подію вони присвятили Дню працівників сільського господарства. Результати змагань такі:

17:38 22.11.2021

Укрпошта запустила освітній E-Export портал для малого і мікробізнесу

Укрпошта створила освітній портал для українських експортерів https://e-export.ukrposhta.ua/, насамперед для представників малого і мікробізнесу, які хочуть продавати свої товари за кордоном на міжнародних торгових онлайн-платформах безпосередньо кінцевому споживачеві.

17:05 22.11.2021

Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що найближчими днями, у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж, у тім числі високовольтних ліній,  припинятиметься електропостачання.

Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що найближчими днями, у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж, у тім числі високовольтних ліній, припинятиметься електропостачання.

Адміністрація Новосанжарської філії ПАТ «Полтаваобленерго» повідомляє, що найближчими днями, у зв’язку з проведенням планового обслуговування електромереж, у тім числі високовольтних ліній, на території нашої громади з 8-ї до 17-ї год. припинятиметься електропостачання за таким графіком: 22 та 23 листопада (понеділок-вівторок): – у с. СОКОЛОВА БАЛКА від КТП-585 Л-2 (вул. Садова, Колгоспна); – у с. АНДРІЇВКА від КТП-72 (вул. Перемоги, Зелена); 23 листопада (вівторок): – у с. НЕХВОРОЩА – від КТП-465 (вул. Степова, ТОВ «Чиста криниця»); 26 листопада (п'ятниця): – у с. СОКОЛОВА БАЛКА – від КТП-434 (вул. Перемоги, Першотравнева, Квітнева, дитячий садок «Берізка», магазин Н.Голуб, магазин С.Дубович); – у с. ЛІВЕНСЬКЕ всі КТП (все село); – у с. ГУБАРІВКА всі КТП-76 (вул. Волошкова, Шевченка).

21:55 21.11.2021

21 листопада – ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Шановні жителі нашої громади! Сьогодні ми разом з усією країною відзначаємо день Гідності та Свободи. Віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. Патріотизм нинішнього покоління, завзяття творців української державності довели, що наш народ є господарем на своїй землі.

17:33 21.11.2021