КРАЩОЮ СТАНЕ ДОРОГА В БУРТИ

Завдяки тому, що її почали вирівнювати щебенем та будівельними відходами, які взяли на території колишньої колгоспної ферми. «Тепер не буде глибоких ям, які заважали нормально доїхати в село навіть в суху погоду, – розповідає заступник голови громади Микола ЗАВЕЗЬОН. – Ремонт дороги проводили силами Нехворощанського сільського комунгоспу, який надав техніку – бульдозер і трактор з причепом. Раніше завезли п’ять причепів твердої фракції, сьогодні – чотирнадцять, і ще не до кінця засипали, тому ці роботи продовжимо найближчим часом. Хочу від імені буртян подякувати комунгоспівським трактористам за старанність, керівникові підприємства Григорію Івановичу БАЛАНІ, а також мешканцю Бурт Володимиру Михайловичу ПРИСТАВЦІ, який сам запропонував трактористам обід. Сподіваюсь, ця дорога служитиме довго і не викликатиме нарікань, як раніше».

15:17 16.11.2021

З 15 листопада в Нехворощанській громаді стартував етап подання проєктів на конкурс Бюджету участі - 2022, який триватиме до 15 грудня. Запрошуємо мешканців громади взяти участь в тренінгу “Написання проєктів бюджету участі”, який відбудеться 19 листопада об 11 годині ранку. Учасники та учасниці тренінгу обговорять ідеї проєктів, які мають позитивно вплинути на розвиток Нехворощанської громади та добробут її мешканців, розглянуть приклади реалізованих проєктів в рамках бюджету участі інших громад України, ознайомляться з принципами та правилами заповнення бланку проєктної заявки в електронному та паперовому форматах, умовами та методами подання проєктів на конкурс, отримають відповіді на актуальні питання щодо пошуку ідей проєктів, складання бюджету, знаходження необхідної інформації для підготовки заявки, тощо. Тренінг “Написання проєктів бюджету участі Нехворощанської громади” відбудеться 19 листопада об 11.00 в конференц-залі Нехворощанського будинку культури. Захід буде організовано ГС «Харківський університетський консорціум» в партнерстві з ГО “Агенція локальних ініціатив” в рамках проєкту «Східноукраїнський Хаб партисипації» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. U.S. Embassy Kyiv Ukraine Тетяна Подобінська-Штик #хаб_партисипації #participationhub #нехворощанська_тг #нехвороща #нехворощанська_тг

18:05 15.11.2021

Минулої суботи у Нехворощі на полі зі штучним покриттям відбувся 2-й тур І-го зимового чемпіонату Нехворощанської СТГ з міні-футболу, в якому взяли участь команди із Соколової Балки, Лівенського, Канапв і Коновалівки. Результати змагань такі:

18:02 15.11.2021

Сьогодні у Маячківському ЗЗСО І-ІІІ ст. відбулося засідання Школи молодого лідера, в якому взяли участь дев’ятнадцять учнів-старшокласників.

Заступниця голови громади Ольга ХОМЕНКО, яка його вела, розповіла про мету створення цієї Школи та її головне завдання – залучити активну молодь до вирішення молодіжних проблем у навчальному закладі, в селі й загалом у громаді. Цю ідею вкладено в девіз Школи: «Жодного рішення для молоді без молоді!».

17:57 15.11.2021

На території громади продовжується укладання договорів на централізоване вивезення твердих побутових відходів.

Адміністрація Нехворощанського сільського комунгоспу повідомляє, що на території громади продовжується укладання договорів на централізоване вивезення твердих побутових відходів. До них належать і будівельні відходи, які також можна виносити до сміттєвоза. Але перед тим їх необхідно попакувати у звичайні мішки чи іншу тару для зручного навантаження в кузов автомобіля.

15:58 15.11.2021

Адміністрація ОЗ «Нехворощанський ЗЗСО І-ІІІ ступенів» висловлює щирі слова подяки жителю села Соколова Балка, депутату Нехворощанськоі сільської ради КОРНІЄНКУ Анатолію Володимировичу за надану допомогу. 12 листопада Анатолій Володимирович відгукнувся на прохання та, приїхавши власним Manitou, допоміг працівникам закладу піднятися на семиметрову висоту, щоб залагодити пошкоджені ділянки на стінах будівлі.

20:13 14.11.2021

ШЕДІЄВЕ ТЕПЕР  ПІД ВІДЕОНАГЛЯДОМ

ШЕДІЄВЕ ТЕПЕР ПІД ВІДЕОНАГЛЯДОМ

З 12 листопада центр села Шедієве під «невсипущим оком» - тут встановили три камери вуличного відеоспостереження, які цілодобово «сканують» територію від сільського клубу та дитячого майданчика до дитсадка і приміщення колишньої школи, а також Тарасову гору. «Відеозапис зберігається тридцять діб, тобто є можливість переглянути, що відбувалося в той чи інший час за цей період», - розповідає адміністраторка відділу ЦНАПу виконавчого комітету Нехворощанської сільської ради Марина РОМАНЕНКО.

20:12 14.11.2021